Sporti

Dramë në Danimarkë, gol në minutën e 83’të

10/12/2019 19:44
nga:M K

Danimarka ka kaluar në epërsi ndaj Zvicrës.

Në momentin kur u mendua se ndeshja do të mbyllej me barazim, erdhi i goli i parë i kësaj sfide, saktësisht shtatë minuta para fundit të kohës së rregullt, shkruan GazetaBlic.

Poulsen ishte ai që doli ballë për ballë me portierin dhe nuk e pati të vështirë të realizoi.

85′ Danimarka – Zvicra 1-0

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/