Showtime

Drake në lidhje me modelen Bella Hadid?

10/12/2017 19:38
nga:SH. L

Reperi Drake dhe Bella Hadid thuhet se janë çifti më i ri në Hollwood.


Ai dhe modelja bukuroshe kanë ngritur dyshimet për një romancë pasi Drake ka qenë i pranishëm në festën e ditëlindjes së Bella, më 9 tetor, në New York.

Por një burim për “US Weekly” ka raportuar se ata nuk janë një  çift. Drake ka qenë një ndër personazhet e famshëm i cili ishte i pranishëm në festën e organizuar.

Personazhe të njohur si Travis Scott, Martin Garrix, Scooter Braun dhe sigurisht Gigi Hadid kanë qenë ndër të ftuarit.

Nëna e Bella, Yolanda Hadid, ka mohuar gjithashtu këto thashetheme. Kur ajo është pyetur në një intervistë rreth këtyre thashethemeve, ajo është përgjigjur: “Po talleni?! Dua të them që janë thjesht miq”.