Sporti

Dortmundi sigurt, shënon në momentin më të mirë të ndeshjes

05/23/2020 17:12
nga:M K

Dortmundi ka realizuar edhe golin e dytë përballë Wolfsburgut në udhëtim.

“Milionerët” janë shumë afër fitores së radhës dhe mbajtjes gjallë të shpresave për titull, përcjell GazetaBlic.

Hakimi shënoi në minutën e 78 pas asistimit të Sanchos.

Kanë mbetur edhe dhjetë minuta deri në fund, derisa me gjasë ky duel tashmë ka përfunduar.

Më poshtë edhe goli i nokautit të vendasve.

VIDEO

/GazetaBlic/

05/26/2020 20:42

Dortmund – Bayern / Notat e futbollistëve