Showtime

Doni të harroni të ftohtin? Hidhini një sy fotos së Angela Martinit

01/07/2018 13:12
nga:N S

Modelja e njohur shqiptare është duke jetuar momentet më të lumtura në jetën e saj, pas dasmës me miliarderin rumun.

Angela Martini ka bërë të gjithë të flasin për martesën mjaft speciale dhe për më tepër udhëtimiet e luksit që bën me partnerin e saj.

Angela ka publikuar një foto ku duket tmerrësisht e hatashëm me bikinin e bardhë. Në këtë foto bien në sy format e saj perfekte.

Angela është pa diskutim një nga femrat shqiptare më të bukura.

Hi! What’s up?🤪 #northisland #seychelles

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

07/20/2018 12:56

Era Istrefi shumë e zhveshur në takimin me Presidentin Thaçi