Showtime

“Do e mësosh djalin të urrejë Serbinë aq sa e urren ti?”, Almeda Abazi shpërthen keq ndaj ndjekësit

06/12/2019 10:26
nga:L I

Almeda Abazi ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë, shkruan GazetaBlic.

Bukuroshja shqiptare solli në jetë djalin të cilin ajo dhe Tolgahan Sayisman e pagëzuan me emrin Efehan.

Në Instagram, Almeda ka pranuar disa pyetje nga ndjekësit e saj, e njëra ndër to kishte të bënte me Serbinë.

“Do e mësosh djalin të urrejë Serbinë aq sa e urren ti?”, ishte pyetja që iu bë Almedës, ku përgjigja e saj nuk mungoi.

“Unë as që e di se çfarë është urrejtja. Mjaft më dërguat këto mesazhe idiote”, shkroi Alemda Abazi./GazetaBlic

06/11/2019 16:06

Almeda Abazi jep intervistën e parë pas lindjes: “Djalit i flas vetëm shqip!”