Showtime

Djema kujdes! Kjo pozë e Aurela Hoxhës mund t’ju lërë pa gjumë (Foto)

03/13/2018 22:23
nga:L I

Padyshim se Aurela Hoxha është një nga vajzat më joshëse, shkruan GazetaBlic.

Ajo gjithmonë komentohet për jetën luksoze që bën, por duke mos lënë anash dhe linjat trupore perfekte të modeles.

E duket sikur rrjetet sociale janë vendi ku çdo fytyrë publike tregon diçka nga vetja e tyre.

© Aurela Hoxha [Instagram]
Aurela Hoxha ka publikuar një fotografi ku shfaqet në një pozë tejet joshëse.

E veshur me pantallona ngjyrë blu e errët, bluzë portokalli, e ulur në karrige, ku më së miri tregon gjoksin dhe të pasmet bombastike të cilat modelja nuk heziton t’i tregoj në çdo moment.

© Aurela Hoxha [Instagram]

12/18/2018 20:06

Frashër Krasniqi: Të gjithë u çuan kundër Mogherinit përveç Vetëvendosjes