Showtime

Djaloshi në foto është njëri nga yjet e estradës sonë

01/12/2019 22:17
nga:M K

Këngëtari i njohur shqiptar Flori Mumajesi ka njoftuar ndjekësit e tij me një fotografi të rrallë.

Ai ka publikuar një fotografi ku ai shihet si fëmijë e vogël e që dallon mjaft shumë në dukje, shkruan Zëri, transmeton GazetaBlic.

“Kush eshte rrit n’kominat e njeh mire kete kalin”, ka shkruar ai.

Flori është njëri ndër këngëtarët më të suksesshëm shqiptar dhe së fundmi ai ka fituar edhe çmimin kryesor në festivalin “Kënga Magjike”, me këngën “Plas”.

06/16/2019 11:14

“Zgjedhjet në PDK: Kadria kundër Veselit – Fiton Kadri Veseli”