Lajme

Djali rrah nënën në Vushtrri

06/28/2018 11:58
nga:A. R.

Policia raporton se një grua në Vushtrri është sulmuar nga djali i saj.

Në këtë rast është përfshirë edhe burri i viktimës i i cili ka pësuar lëndime trupore për të cilat lëndime i është ofruar tretmani mjekësor.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

11/18/2019 15:11

Gruaja nga Gllogoci e bën për spital duke e rrahur një familjare të saj