Sporti

Djali i Ronaldos shënon gol fantastik në ‘Santiago Bernabeu’ (FOTO)

03/08/2018 10:04
nga:Lorik J

Cristiano Ronaldo ka shfaqur shpesh aftësitë e tij akrobatike në karrierë, por tani edhe djali i tij po tregon  tipare të ngjashme.

Pas fitores së Real Madridit ndaj Getafes me rezultatin 3-1, djemtë e Marcelos, Lucas Vazquez dhe Ronalodo luajtën së bashku në ‘Bernabeu’, shkruan GazetaBlic

Gjatë lojës, Ronaldo Jr shënoi një gol me goditje akrobatike në golin e zbraztë, por që mori vëmendjen e të gjithëve.

Vazquez dërgoi topin dhe djali i Ronaldos, shfaqi një teknikë të shkëlqyeshme për të shënuar një gol me rofeshatë./GazetaBlic/

12/17/2018 00:16

Pas Haradinajt, edhe Bërnabiq shkon në Bruksel