Showtime

Djali i reperit Duda përplaset nga makina dhe përfundon në spital

11/20/2020 11:46
nga:Y I

Duda ka bërë të ditur se djali i tij është aksidentuar nga një makinë.

Reperi i njohur shqiptar, Duda disa ditë më parë festoi 35-vjetorin e lindjes dhe me këtë rast publikoi një foto familjare me 3 fëmijët e tij, shkruan lajmi.net.

“Sot bëj 35 vjeç, fëmijët sa unë vetë… faleminderit Zotit për gjithë këto vjet me gjithë këto të mira”, shkroi Duda përkrah fotos me fëmijët e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by D.u.d.a GG (@d.u.d.a.gg1_)

Ndërsa së fundmi familja e reperit është gjendur në një situatë mjaft të vështirë, kjo sepse njëri nga djemtë e tij është përplasur nga një makinë në Londër dhe ka përfunduar në spital.