Showtime

Dj Bujaka tani edhe reper, lanson projektin më të ri “Wow Wow” (Video)

03/14/2018 15:50
nga:L I

Edhe pse shumë vite është marrë me Dj, tani ai ka vendosur dhe të këndoj.

Bëhet fjalë për Dj Bujaka i cili sapo ka lansuar projektin më të ri solo.

“Wow Wow” thirret kënga më e re e tij e zhanrit ‘rap’.

Teksti është shkruar nga vet këngëtari dhe Elio, muzika nga ‘Room 6’, ndërsa realizimi i video klipit është bërë nga “Mojo Productions”./GazetaBlic

12/18/2018 20:06

Frashër Krasniqi: Të gjithë u çuan kundër Mogherinit përveç Vetëvendosjes