Showtime

Dj Blunt dhe Real 1, e shajnë me nënë reperin Gjiko (FOTO)

01/05/2018 20:43
nga:E Sh

Dy reperët e njohur DJ Blunt dhe Real 1 kanë lansuar këngën më të re të qujtur Tr-Pr. E çka bie në sy është mbishkrimi i videos deri sa ata kanë shpërndarë në rrjetin social ‘Facebook.’

“Reperat e sotit gucci, unë nonen jau pucci”, ka qenë mbishkrimi i videos së dy repereve kosovarë.

Nga publikimi i videos që shihet në kanalin Youtube, dyshja përmes këngës shajnë krejt reperët me nënë.

Ndërkohë, muaj më parë, Gjiko kishte lansuar pikërisht këngën e titulluar “Papucce gucci” që u mirëprit shumë mirë nga publiku, e cila ka marrë mbi 13 milionë klikime.

 

10/01/2018 19:53

Qytetarin e pyesin nëse i pëlqen Rita Ora apo Dua Lipa, por përgjigja e tij është epike – ja çka thotë!