Showtime

Ditët plot dashuri pas martesës…Besi dhe Xhensila në darkë romantike…(Foto)

09/14/2017 08:14
nga:N S

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo gjithashtu cilësohet edhe si ndër këngëtaret më të bukura.

Pak ditë më parë ajo i dha fund beqarisë duke u martuar me humoristin e njohur shqiptar, Bes Kallakun.

Pamja e saj në dasëm mahniti të gjithë, ishte një princesh e vërtetë.

Tashmë pas dasmës, Xhensila po relaksohet, dhe këtë e tregon përmes postimeve të saj në Instagram.

Ndërsa ata sonte po kalojnë kohën së bashku në një darkë romantike, e këtë e ka treguar Xhensila përmes postimit të saj…

07/12/2018 19:16

Bes Kallaku e bënë publike fotografinë e parë të vajzës, e kanë quajtur Ajka