Lajme

Disa deputetë të Listës Serbe qeshën, teksa Bogujevci po fliste për historinë tragjike të familjes së saj

03/25/2020 23:36
nga:A. R.

Teksa deputetja Saranda Bogujevci, ishte duke folur në seancën e Kuvendit, disa deputetë të Listës Serbe, filluan që të buzëqeshnin.

Bogujevci, ishte duke folur për historinë tragjike të familjes së saj në luftën e fundit, kur disa deputetë filluan të qeshnin me ironi.

Kjo ngjalli reagimin e ashpër të deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Fitim Haziri.

Deputeti i Vetëvendosjes, Fitim Haziri, për Agim Veliun: Ai është argat i Hashim Thaçit, mban takime sekrete me të dhe Sami Lushtakun!

Publiée par GazetaBlic sur Mercredi 25 mars 2020