Showtime

“Dimër” – kënga më e re nga Gena

05/11/2019 21:40
nga:M K

Përveç Vedat Ademit, këngë të re ka publikuar Gena.

Kënga quhet “Dimër” dhe është realizuar nga Gent Myftaraj.

Tekstin e ka shkruar Endri Mumajesi – Muma.

Ky projekt pason “Lot i ëmbël” që mblodhi miliona klikime në youtube./Prive.al

09/23/2018 10:42

Harrojeni vajzat e këngëtarëve të estradës, ato të Genës ju lënë pa mend