Showtime

Dikur pozonte nudo kundër Trump, bukuroshja 23 vjeçare vjen me një kërcim joshës

06/14/2018 13:40
nga:L I

“Dancing Queen” është publikuar disa dekada para se Emily Ratajkowski të lindej, por kjo këngë sikur është shkruar për të.

Bukuroshja 27-vjeçare është pa dyshim një prej mbretëreshave të industrisë së modelimit, dhe asaj i
pëlqen të kërcejë për ndjekësit e saj në Instagram, kur s’është e zënë duke modeluar për linjën e saj
të bikinive “Inamorata Swimwear”, apo duke folur për dekoltenë e saj “të fuqishme”.

Qoftë kur EmRata është pranë një pishine me bikini, qoftë kur është me gjoksin e zbuluar në plazh,
apo duke bërë qejf me shoqe seksi që s’mund të rezistojnë pa e prekur, ta shikosh atë duke tundur
trupin e saj kurrë s’është aktivitet i mërzitshëm.

Shijoni videon më poshtë:

Way too much fun. Thank you all for the bday wishes!

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

04/12/2018 13:51

Zhvishet komplet, Emily Ratajkowski tregon se është një super-bombë!