Showtime

“Dikur milte lopët, ndërsa sot miliardere”, Emina Çunmulaj flet për jetën e dikurshme

10/10/2018 20:35
nga:L I

Emina Çunmulaj do jetë e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” këtë të shtunë, shkruan GazetaBlic

Ajo do rrëfejë shumë nga jeta e saj që ka bërë përpara në fshatin e saj,e deri tani si miliardere në Amerikë.

“Ju jeni katunare?”, i thotë Ermali, dhe ajo tregon se si milte lopët dikur në fshat.

“Po, zgjohesha në mëngjes mjelja lopët. Kur isha nën lopë mendoja se a do vijë ajo ditë që do të iki e mos t’ja nijë erën këtyre lopëve”, është shprehur Emina në Xing.