Lajme

Digjet një shtëpi në Milloshevë (FOTO/VIDEO)

08/07/2017 20:15
nga:Gazeta Blic

Në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë më saktësisht në fshatin Milloshevë është djegur një shtëpi.

Arbresh.info raporton se në vend të ngjarjes kanë dalur policia e Kosovës si dhe zjarrëfikësit të cilët po merren me lokalizimin e zjarrit.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar dhe nga ka ardhur deri tek djegia e shtëpisë.

07/19/2018 22:49

​Zjarr në Dhërmi