Showtime

Dhurata Dora publikon pamje të shtëpisë së saj

10/11/2018 19:32
nga:L I

Dhurata Dora ka vite që është rikthyer në Kosovë, duke qenë po zhvillon këtu karrierën muzikore, shkruan GazetaBlic.

Ajo ka arritur të mbledh shumë fansa të cilët e mbështesin fort këngëtaren.

Ndonëse jemi mësuar t’i shohim postimet e saj vetëm rreth projekteve dhe koncerteve, kësaj radhe Dhurata ka publikuar pamje të shtëpise së saj.

Në InstaStory ajo ka publikuar një video, ku shohim shtëpinë e këngëtares.