Showtime

Dhurata Ahmetaj veshur me fustan të ngushtë do t’iu lë pa frymë

09/22/2019 13:10
nga:Natyra

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj publikon fotografi të shumta në Instagram.

Ajo çdoherë pothuajse shfaqet në formë duke ekspozuar paksa nga asetet e saj, shkruan GazetaBlic.

Sapo ka postuar një imazh veshur me fustan ngjyrë të kuqe, e cila në fokus ka venë gjoksin dhe këmbët e gjata.

Projekti i fundit muzikor i këngëtares është ‘A po vjen’.

/GazetaBlic/

 

10/16/2019 17:55

Kaq e bukur është Dhurata Ahmetaj sa nuk mund t’i rezistoni, iu shkrin me imazhet e fundit