Showtime

Dhurata Ahmetaj prezanton nënën e saj!

02/12/2019 07:58
nga:Natyra

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ndan postime me ndjekësit në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, në llogarinë ‘Instagram‘, ka publikuar një imazh të nënës së saj.

Shikojeni foton më poshtë:

Dhurata, nuk ka qenë edhe aktive me projekte muzikore këtë vit, por ajo nuk iu rrin larg fansave të saj me postime, shpesh ndan foto dhe video.

Ndryshe, projekti i saj i fundit është ‘A po vjen’./GazetaBlic/

06/25/2019 12:33

Dështimi Samitit të Parisit- Gjermania dhe Franca vazhdojnë bisedimet me palën kosovare dhe atë serbe