Cool

Dhëndri ia hoqi vellon nuses që ta puthë, ajo bëri diçka që la pa fjalë dasmorët (Video)

05/16/2017 20:51
nga:M H

Martesa do të duhej të ishte dita më e lumtur e një çifti, por kjo nuse e re sigurisht se nuk mendon kështu.

Në fakt gjatë ceremonisë martesore në kishë, dhëndri ia kishte hoqi vellon për ta puthur gruan e tij të ardhshme që është shtatzënë, por ajo bëri diçka që i shokoi dasmorët – ktheu kokën në anën tjetër dhe refuzoi puthjen e tij, transmeton Telegrafi.

Në vend se të rrëmbehej nga emocionet dhe lotët e gëzimit, në sytë e saj kishte dilema. Tani, të gjithë kanë filluar të pyesin se çfarë kishte bërë dhëndri që e kishte nervozuar kaq shumë nusen e re. /Telegrafi/

 

06/22/2018 22:50

Momenti kur shqiptarët gjunjëzuan Serbinë! (Video)