Lajme

Detaje tronditëse/ 19-vjeçarja u përdhunua nga i dashuri dhe shokët e tij gjimnazistë

03/05/2020 23:58
nga:Gazeta Blic

Detaje tronditëse vijojnë të zbardhen nga ngjarja e ndodhur në Këlcyrë, ku është përdhunuar një 19-vjeçare.

Mësohet se e reja është përdhunuar nga i dashuri i tij dhe shokët e këtij të fundit.

Sipas “BalkanWeb”, ka qenë pikërisht i dashuri i të resë, një 18-vjeçar, që e ka kërcënuar vajzën me një video intime dhe më pas e ka përdhunuar bashkë me shokët e tij gjimnazistë.

Shpërthen goma, ndërron jetë punëtori 28-vjeçar

02/14/2020 20:13

Arrestohet burri që e keqpërdoronte seksualisht vajzën me probleme mendore (Pamje)