Lajme

Detaje të reja nga rasti ku u gjet e vdekur një grua në Prishtinë

10/31/2019 10:48
nga:B. D

Mëngjesin e sotëm është gjetur një trup i pajetë në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë.

Njësitet e nevojshme kanë dal në vendin e ngjarjes dhe ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e viktimës femër (1942).

Nga Qendra e Mjekësisë Familjare në Bregun e Diellit, kanë bërë të ditur se 77 vjeçarja ka vuajtur nga hipertensioni dhe diabeti.

Sipas tyre ajo kishte qenë sot në mëngjes për t’i bërë analizat.

02/25/2020 07:12

E frikshme: Gruaja ‘pushtohet nga demonët’, nëntë veta e mbajnë për t’i bërë eksorcizëm