Lajme

Detaje makabre nga vrasja në Pejë: Viktima u ekzekutua e pastaj u dogj

02/27/2020 09:05
nga:Y I

Personi i vrarë mbrëmë në Pejë dyshohet se është Qerim Kelmendi.

Trupi i pajetë i tij është gjetur pas mesnate dhe dyshohet se është vrarë me armë zjarri pastaj i është djegur trupi raporton Telegrafi.

Ndërkohë vrasjen e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Prokurorisë Themelore të Pejës Shkodran Nikqi.

LAJMI I FUNDIT: Vrasje e rëndë në Pejë