Lajme

Dështon Nait Hasani

06/17/2017 16:23
nga:M H

Njëri nga njerëzit më me ndikim në PDK, Nait Hasani ka dështuar në zgjedhjet e 11 qershorit.

Sipas listës jo zyrtare të publikuar në media, Nait Hasani nuk ka arritur që t’i marrë votat për deputet, raporton Gazeta Blic.

Jashtë listës ka mbetur edhe nënkryetari i PDK-së, Hajredin Kuçi.

06/16/2018 19:21

​Krasniqi: PDK-në e nisëm si social demokrate, dhe ajo shkoi nga e djathta