Sporti

Dëshironi të bëheni me para ? Luani këto ndeshje

10/12/2017 15:51
nga:Y.K

Këtë javë zhvillohen shumë takime interesante të futbollit në të gjitha ligat evropiane.

Ne ju sjellim disa informacione dhe propozime për takimet që do të zhvillohen:

Liverpool – Manchester United 1.x

Crystal Palace – Chelsea 2

Tottenham – Burnley 1

Dortmund – Leipzig G-G

Juventus – Lazio GG

Roma – Napoli 1x

Getafe – Real Madrid 2

Leverkusen – Wolfsburg 1

Inter – Milan 1x

Kujdes: Këto janë vetëm parashikime, sepse bast të sigurtë nuk ka.