Cool

I dërgoi foto nudo vajzës seksi në Snapchat, kur mori vesh kush ishte, djalit i bie qielli mbi kokë

11/14/2017 18:40
nga:N S

Nuk ka gjë më acaruese se t’i çosh mesazhe personit të gabuar, aq më tepër kur i dërgon një foto nudo në Snapchat.

Kjo është një mundësi shumë e mirë për të flirtuar me njerëz të panjohur, por nëse jeni i martuar ky do jetë një problem gjigant.

Një histori e pazakontë i ka ndodhur një burri të martuar. Ai i dërgoi aksidentalisht një foto të tijën nudo, shoqes së gruas së tij.

Pasi ajo e pa foton, vendosi t’i dërgonte një foto të sajën nudo pa i treguar se kush ishte në të vërtetë.

Ai vazhdoi lojën duke kujtuar se po ia dërgonte gruas së tij e kështu i çoi edhe një tjetër nudo.

Ky ishte momenti kur vajza vendosi t’i tregonte shoqes së saj se bashkëshorti i saj po i dërgonte foto nudo.

Padyshim që gruaja e burrit qejfli nuk e priti mirë, por arriti të mashtrohej nga shoqja e saj e cila e gënjeu.

Në fakt burri nuk kishte dijeni se po ia dërgonte fotot nudo shoqes së bashkëshortes së tij.

11/16/2017 22:06

Vetura shtyp 5-vjeçaren dhe e fut nën rrota para syve të nënës së saj, ndodhë mrekullia