Deputetja e VV-së: Çdo koalicion jashtë VV-së dhe LDK-së do të ishte koalicion i Thaçit

Deputetja e zgjedhur nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, në emisionin DPT te Fidani, ka thënë se çdo koalicion tjetër që do të bëhej jashtë Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, do të ishte koalicion i presidentit Hashim Thaçit. “Çfarëdo koalicioni që do të bëhej jashtë LDK’së dhe VV’së, do të ishte koalicion … Continue reading Deputetja e VV-së: Çdo koalicion jashtë VV-së dhe LDK-së do të ishte koalicion i Thaçit