Lajme

Deputetja e VV-së bën gati tenxheret për protestë: Zhurma jonë duhet të dëgjohet shumë tepër shumë

03/24/2020 20:18
nga:Norë Kelmendi

Fitore Pacolli deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, përmes një shkrimi në ‘facebook’, ka treguar se është bërë gati për protestën 10 minutëshe e cila u mbajt sonte, e cila kësaj radhe ishte kundër LDK-së dhe Opozitës.

Pacolli ka thënë se zhurma e qytetarëve duhet të dëgjohet më tepër, duke shtuar se lojërat politike nuk kalojnë.

5 min, gati tenxheret e tepsitë? Zhurma jonë duhet të dëgjohet shumë tepër shumë. Duam dritën, refuzojmë terrin!Lojrat politike nuk kalojnë!#meKryeministrin #MocioniNukKalon

Publiée par Fitore Pacolli sur Mardi 24 mars 2020