Deputeti i LDK-së jep sinjale se marrëveshja me VV-në është afër: Puna është mirë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së Haxhi Avdyli, me optimizëm është shprehur se partia e tij dhe Lëvizja Vetëvendosje janë afër marrëveshjes për koalicion qeverisës. Avdyli, një gjë të tillë e tha duke ironizuar me zyrtarët e ish-koalicionit PAN dhe anëtarët e PSD-së, të cilët sipas tij po shkruajnë “zi e terr” … Continue reading Deputeti i LDK-së jep sinjale se marrëveshja me VV-në është afër: Puna është mirë