Showtime

Demi Rose, një xhiro me kalë në plazh

12/02/2017 19:26
nga:Gazeta Blic

Ajo e ka zakon t’i ‘qerasë’ shpesh fansat e shumtë në Instagram me foto ku ekspozohen asetet e saj më të mira.

Dhe Demi Rose e ka vijuar ‘praktikën’ e saj teksa ka pozuar sipër një kali e veshur me bikini shumë ekstravagante… në plazh.

Modelja me forma të kolme, që shpesh është cilësuar edhe si rivalja e denjë e Kardashianëve, duke mjaft sensuale teksa bënte xhiro me kalë në anë të detit.

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!