Showtime

Demi Lovato shpall datat e turneut në Mbretërinë e Bashkuar

02/14/2018 08:22
nga:N S

Më në fund, Demi Lovato, ka zbuluar datat e turneut të saj në Mbretërinë e Bashkuar, pas shumë vjetësh.

Këngëtarja bëri njoftimin në Twitter, duke zbuluar se ajo do të performojë në Londër më 10 qershor, në Birmingham më 12 qershor, Glasgow më 13 qershor dhe Manchester më 16 qershor, transmeton Klan Kosova.

“Ju thashë se po vi”, shkroi ajo. “Biletat dalin në shitje këtë të premte”.

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat