Showtime

Demi bëhet DJ, e “kall” diskotekën me gjoksin gjigant (Foto)

08/07/2017 21:43
nga:M H

Gjoksmadhja Demi Rose ka marrë pllakat e DJ dhe ka përformuar në kostum ku shfaqet gjoksi i saj, derisa bukuroshja tjetër Bianca Gascoigne ka qenë në shoqëri të saj në një party në Cape Verde.

Ajo është duke vazhduar të kalojë pushimet duke marrë rreze të diellit në Afrikë.

E bukuroshja glamuroze është në Cape Verde ku është parë duke u kënaqur në një klub nate, madje ajo nuk ka ngurruar që të marrë edhe pllakat e DJ dhe të luaj këtë rol.

Bukuroshja – e cila famën e madhe e bëri pasi ja mori të dashurin bukuroshes Kylie Jenner, reperin Tyga – duket sensacionale derisa në këtë mbrëmje ka marrë pjesë edhe bukuroshja Bianca Gascoigne.

07/18/2018 21:02

A i ka hije një veprim i tillë kryetarit të Drenasit Ramiz Lladrovcit?