Lajme

Demarkacioni me Malin e Zi nesër në komisionin për punë të jashtme

01/14/2018 08:47
nga:M H

 

Kuvendi i Kosovës ka njoftuar se nesër fillon sesionin e ri me mbledhjen e komisionit për punë të jashtme, diasporë dhe investime strategjike, ku do të shqyrtohet projektligji për Ratifikimin e Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror në mes të Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi.

Takimi do të mbahet në ora 9:30, në sallën S-1.

Përndryshe, Kuvendi njoftoi se të hënën do të mbahet edhe mbledhja e kryesisë, por më vonë u njoftua se ajo do të mbahet të mërkurën/KosovaPress/

 

12/12/2018 13:56

Haliti: Ushtria e Kosovës nuk duhet ta shqetësojë askënd