Lajme

Del video e aksidentit policor në Gjilan

01/05/2018 15:18
nga:D.I

Një veturë e policisë është përfshirë në një aksident trafiku në Gjilan.

Tre policë kanë mbetur të lënduar si pasojë e këtij aksidenti, ku vetura ka goditur shtyllën përskaj rrugës.

Të njëjtin kanë marrë tretmanet e nevojshme mjekësore, ndërsa njësitë hetimore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Më poshtë mund të shihni pamje nga vendi i ngjarjes.

07/23/2018 17:14

Policia konifrmon: Dy persona kanë humbur jetën dhe tre të tjerë janë lënduar në aksidentin që ndodhi në Gllarevë