Lajme

Del për t’ua shitur telefonin, e rrahin dhe ia vjedhin

06/22/2018 09:49
nga:A. R.

Të enjten në rrugën “Idriz Seferi” në Viti, një person ka raportuar se është takuar me dy persona meshkuj (njërin prej të dyshuarve e njeh), dhe pasi ua kishte ofruar telefonin e llojit Samsung J-2 për t’ua shitur, njëri nga të dyshuarit, e ka goditur me grusht në kokë dhe nga xhepi ia kanë marrë telefonin, duke u larguar në drejtim të panjohur.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin si dhe janë në kërkim të personave të dyshuar, njofton Policia e Kosovës.

06/09/2020 18:33

E teprojnë me alkoolin, plas sherri mes vajzave