Showtime

Anxhelina pozon tejet provokuese në bikini

08/12/2020 18:51
nga:Mergim Rreci

Anxhelina ka provokuar me pozat e reja në bikini.

Anxhelina Hadërgjonaj është njëra nga emrat e estradës e cila si shumica e njerëzve ka zgjedhur vendet bregdetare për të pushuar pavarësisht pandemisë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kohë pas kohe ka publikuar imazhe të ndryshme në bikini dhe sigurisht se nuk ka pasur se si mos ta marrë vëmendjen e ndjekësve.

Njësoj veproi edhe para pak çastesh dhe duket tejet joshëse.

“Eja sërish?”, ka shkruar ajo pranë postimit ku provokon me bikinit që ka veshur dhe nuk dihet se kujt i është drejtuar me atë mbishkrim.

Jeta private e Anxhelinës ka qenë shumë e komentuar ndërsa tani mendohet të jetë beqare, të paktën për publikun kështu dihet.

Sa i përket projekteve muzikore ka kohë që nuk ka publikuar diçka të re.

View this post on Instagram

Come again? 😏

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on