Sporti

Crotone – Juventus, përfundon pjesa e parë| Dy gola dhe shumë raste në 45 minutat e parë

10/17/2020 21:34
nga:Mergim Rreci

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Crotone – Juventus.

Rezultati pas 45 minutave të parë është 1 me 1, përcjell GazetaBlic.

Simy realizoi për Crotonen nga penalltia, kurse Alvaro Morata barazoi gjithçka nga penalltia.

Ishte një ndeshje e hapur nga të dy skuadrat me shumë raste të krijuara për gola, por që rrjetat nuk u tundën më.

Mbetet të shihet se si do të rrjedhin gjërat në pjesën e dytë.

/GazetaBlic/