Lajme

Daut Haradinaj vazhdon fushatën nëpër Dukagjin- “Edhe Strellci i Poshtëm po e vulosë fitoren”

10/02/2019 23:12
nga:M K

Kandidati numër 50 nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Daut Haradinaj, ka vazhduar fushatën e tij nëpër Dukagjin. Ai ka mbajtur një tubim me banorët e Strellcit të Poshtëm.

“Edhe Strellci i Poshtëm po e vulosë fitoren”, ka thënë Haradinaj në profilin e tij në Facebook.

“Kundërshtarët e shtetësisë 100% do e marrin përgjigjen me 6 tetor. Ky mobilizim dhe kjo përkrahje duket sikur në vitet e 90-ta kur Rugova e filloi shkëputjen nga Serbia e deri tek lufta e UÇK-së kur u bashkuan pushkët tona edhe perendimi mori vendime. Na priftë e mbara!”

Ky është postimi i plotë i tij:

08/06/2020 13:37

Demhasaj: Ekziston mundësia që AAK-ja, NISMA e PDK-ja ta votojnë mocionin për rrëzimin e Hotit!