Lajme

Daut Haradinaj: Rinia e Prishtinës fuqishëm në përkrahje të konceptit për shtet 100%

09/28/2019 21:33
nga:A. R.

Kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës nga radhët e koalicionit mes Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partisë Socialdemokrate, Daut Haradinaj, me numër 50, ka thënë se të rinjtë e Prishtinës i kanë dhënë mbështetje këtyre dy partive për ta udhëhequr vendin.

“Rinia e Prishtinës fuqishëm në përkrahje të konceptit për shtet 100%”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

“Na priftë e mbara!”, ka uruar ai.