Lajme

Daut Haradinaj e mirëpret kështu Ramushin pas kthimit nga Berlini

04/30/2019 22:57
nga:A. R.

Kryeminsitri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot është kthyer nga Gjermania, atje ku mori pjesë në Samitin e Berlinit, ndërsa në shtëpi e ka pritur i vëllai, Dauti, shkruan GazetaBlic.

“Faleminderit” ka shkruar Daut Haradinaj, teksa ka publikuar disa footgrafi nga shtëpia, bashkë me të vëllanë. Ramushin.

Dy vëllezërit Haradinaj shihen të gëzuar dhe krenar pranë njëri-tjetrit.

06/07/2020 14:11

Daut Haradinaj nis pushimet në Golem, publikon foto nga atje