Cool

Dasmorët e harruan çiftin, të gjithë sytë tek vajza që i çmendi me vallëzim

10/12/2017 08:46
nga:N S

Kjo është një video e realizuar nga xhirimet e një çifti Turk, e cila ka marrë shumë klikime në internet.

Protagonistë të videos të cilët në videoklipin e tyre kanë bërë të mundur dhe mysafirët të argëtohen.

Shikoni videon për me shume:Kërcimi magjik i kësaj vajze Turke po çmend mysafirët.

 

02/22/2018 10:36

Pas sharjeve nga Dj Blunt, Gjiko i shkon në shtëpi për ta rrahur me papuçe “Gucci” (VIDEO)