Cool

Dasma kthehet në arenë boksi, nxirren armët, plas grushti e përplasen karriget

05/06/2019 08:45
nga:Gazeta Blic

Dasmat janë momente të veçanta dhe të rralla e në to zakonisht kërcehet dhe dëfrehet.

Mirëpo, nuk ka ndodhur kështu në një dasmë në Bosnjë.

Dasmorët kanë nisur të zihen me njëri-tjetrin dhe sherri nuk po ndalej, raportojnë mediat ballkanike.

Dasmorët kanë nisur të zihen me grushte, kanë përplasur karriget dhe madje janë nxjerrë edhe armët. Për fat të mirë, sherri përfundoi jo me ndonjë pasojë të rëndë.

SVADBA

SVADBENO VESELJE KOJE SE PRETVORILO U MASOVNU TUCU

Publiée par Trajo Romano Muzika & Video sur Jeudi 2 mai 2019

05/09/2020 23:04

A duhen mbajtur dasmat? Përgjigjen këngëtarët e estradës…