Lajme

Dardanët “e kallin” në dhjetë-vjetorin e pavarësisë (VIDEO)

02/17/2018 21:05
nga:M H

Tifozët e përfaqësueses së Kosovës, “Dardanët” kanë vendosur që në një mënyrë të veçantë ta festojnë 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Ata u mblodhën në lagjen Arbëria ku shpalosën flamurin e Kosovës dhe atë të Shqipërisë

06/21/2018 15:08

Babai filmon të bijën nga momenti i lindjes e deri te ditëlindja e saj e 18-të, dokumentoi ndryshimin ndër vite