Lajme

Dardan Molliqaj paralajmëron Albin Kurtin

02/05/2020 11:28
nga:Norë Kelmendi

Partia Socialdemokrate, sot ka mbajtur mbledhjen e saj në krye me kryetarin e saj, Dardan Molliqajn, shkruan GazetaBlic.

Përmes një shkrimi në “facebook”, nga PSD thonë se mbledhja u mbajt së bashku me aktivistët e partisë në lidhje me format e reja të shprehjes, kritikës si dhe hapësirës së bindjeve politike.

Postimi i plotë:

Në zyrën qendrore të PSD-së u mbajtë mbledhja me aktiviste e aktivistë ku diskutuam format e reja të shprehjes së kritikës, përmes ideimit dhe organizimit të aktiviteteve si hapësirë e shprehjes së bindjeve politike.

Në zyrën qendrore të PSD-së u mbajtë mbledhja me aktiviste e aktivistë ku diskutuam format e reja të shprehjes së…

Publiée par PSD sur Mercredi 5 février 2020

05/31/2020 20:49

Shpend Ahmeti kundër vendimit të Kurtit: Mos i dërgoni fëmijët në çerdhe!