Sporti

Daniel Alves vjen me një ndërhyrje ‘horror’ ndaj Marcelos (VIDEO)

02/14/2018 21:07
nga:Lorik J

Skuadra e Real Madridit dhe PSG janë duke u ballafaquar në ‘Santiago Bernabeu’.

Dy ekipet janë duke u përballur në kuadër të raundit të 16’të të Champions Leagues, shkruan GazetaBlic

Në minutën e tetë të takimit loja është ndërprerë për disa minuta, për shkak të ndërhyrjes ‘horror’ të Alvesit në Marcelon.

Megjithatë ndeshja ka vazhduar dhe Marcelo nuk ka pësuar lëndim serioz.

Rezultati aktual i takimit është 0-0.

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat