Lajme

Dalin pamje të reja: Ja si e sulmoi polici qytetarin e moshuar (Video)

04/16/2018 23:49
nga:Q F

Më herët u raportua për dhunën që një polic e kishte përdorur gjatë ditës ndaj një qytetari të moshuar.

Tani janë publikuar  pamje të reja dhe më të qarta ku zyrtari policor brutalisht sulmon qytetarin e moshuar.

Për më shumë shikoni pamjet.