Showtime

Dalin fotot e papublikuara nga dasma e Marinës…shikoni çfarë bën me Luanën!

09/12/2017 20:59
nga:F.B

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga dasma e motrës së saj Marina Vjollca.

Këto foto nuk janë publikuar më parë dhe dallohet afrimiteti dhe dashuria mes dy motrave.

 

06/21/2018 15:43

Marina Vjolla i përgjigjet komentuesve sa i përket photoshop-it