Showtime

Dafina Zeqiri u kërkon falje fansave, arsyeja do t’iu befasojë

01/12/2019 17:38
nga:M K

Dafina Zeqiri mbrëmë performoi në njërin prej klubeve më të njohura në Tiranë.

Hapësira e klubit ishte stëmbushur për ta dëgjuar këngëtaren mirëpo ajo i ‘mërziti’ pak fansat të cilët ishin aty për të shkruan Prive.al, përcjellë GazetaBlic.

Megjithatë, Dafina ka dhënë një arsye se pse nuk pati mundësi të qëndrojë për të bërë fotografi me shumë prej tyre.

Ajo tha se i është dashur të jetë në aeroport herët dhe ky ishte shkaku i ‘ikjes’ së saj të hershme pas përfundimit të koncertit.

07/17/2019 09:51

Skuadra e Romës gati që të shpenzojnë miliona për Hysajn